Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Про порядок прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Про порядок прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

На виконання Закону України "Про Освіту" (ст.12, п.4, ) Початкова освіта здобувається з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Згідно п.5 ст.12 особи з особливими освітніми потребами можуть розпочати здобуття початкової освіти з іншого віку

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування.

Для зарахування дитини до 1 класу надаються заява на ім’я директора школи, копія свідоцтва про народження дитини.

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду». У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.
Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Заняття з майбутніми першокласниками проводяться щосуботи о 9.00

Територія обслуговування (обліку), закріплена за Херсонською загальноосвітньою школою
I-III ступенів № 53 Херсонської міської ради

Айвазовського повністю