Батьківський всеобуч

Безпечний Інтернет: поради для батьків
04.03.2019

Безпека дітей — це пріоритетне завдання для кожних батьків. Для того, щоб зробити Всесвітню мережу не тільки корисною, а й безпечною ми підготували для батьків прості рекомендації.

Що гарантує безпеку дитини в інтернеті?

ОБЕРЕЖНО! КІР!
14.02.2019

Кір - небезпечне, дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 осіб, з якими контактувала інфікована кором людина, теж занедужають, якщо вони не були щеплені чи не хворіли на кір раніше.

Безпека дітей в Інтернеті
05.02.2019

10 правил безпеки в Інтернеті для дітей
24.01.2019

Інтернет може бути прекрасним місцем для навчання дітей, їхніх розваг, спілкування з друзями або просто місцем, де вони можуть розслабитися чи досліджувати щось. Але так само, як і в реальному світі, Всесвітня павутина може бути небезпечною для дітей. Перш ніж ви дозволите своїй дитині виходити в он-лайн без вашого нагляду, переконайтеся, що ви встановили набір правил, дотримуватися яких ви усі погоджуєтесь.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

Учням та батькам! Безоплатна правова допомога.
30.10.2018

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та надання правових консультацій цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги &nd

УВАГА.

Пам’ятки для батьків та дітей щодо збереження життя і здоров’я дітей

ПАМ’ЯТКА   БЕЗПЕЧНОГО   ПОБУТУ                           ДЛЯ БАТЬКІВ

Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї зразком. Саме досвід батьків переймає дитина, тому насамперед, батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради
07.09.2018

СХВАЛЕНО                                                                            ЗАТВЕРДЖУЮ

Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради