Батьківський всеобуч

Ожеледиця
27.01.2012

   Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраджали на льоду. Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.
Перед виходом із будинку.
  * змаструйте на підошви та каблуки вашого взуття "льодоступи": - прикріпіть на каблук перед виходом шматок поролону(за розмірами каблука) або лейкопластиру;

ВІДМОРОЖЕННЯ
27.01.2012

  Відмороження - це ушкодження, викликане місцевим переохолодженням тканин організму. Розвитку відмороження сприяє воллоге повітря та вітер. Відмороження може статися: взимку - при сильному морозі, при теплій зимовій погоді; навесні або восени - при температурі вище нуля. Небезпека одержати відмороження залежить від шкідливого впливу низьких температур, порушення нормального кровообігу(тісне взуття, нерухомість) та інших причин.
Ступені відмороження тканин:
1 ступень - почервоніння, набряк тканин;

До уваги батькам випускників
27.01.2012

  Управління освіти Херсонської міської ради надає перелік професійно-технічні навчальні заклади міста для випускників

Назва

Адреса

Спеціальності

1

Вище професійне училище№2

м.Херсон, Миколаївське шосе,52 тел.373496

1.Слюсар з ремонту автомобілів;машинист бульдозера

Безпечна поведінка на льоду.
30.01.2012

   Під час зимового льодоставу нерідко трапляються нещасні випадки з людьми, які не виконують основних правил безпеки під час переправи по тонкому покриттю водоймищ і річок.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Правила безпеки взимку.
10.12.2013

Узимку треба йти не поспішаючи, аби не впасти і не травмуватися.

• Якщо травму одержав товариш, ніколи не тікай з місця пригоди, а постарайся допомогти йому, поклич дорослих.

• Не перегрівайся і не переохолоджуйся, не їж снігу та криги, бо це шкідливо для здоров'я.

• Не торкайся язиком та мокрими руками до металу — отримаєш опік.

• Не катайся на санчатах та лижах поблизу автомагістралей, трамвайних та залізничних колій — транспорт може травмувати тебе.

Пам'ятки для батьків з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму
02.01.2014

Основні правила поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів
Нещасні випадки від дії електричного струму трапляються через пошкодження ізоляції електроприладів, несправні розетки. Важкість ураження електричним струмом визначається схемою включення людини в ланцюг. Найбільш небезпечним є дотикання людини до двох проводів або провідників струму. Життя людини буде залежати від того, наскільки швидко їй вдасться звільнитися від контакту з джерелом струму.

Правила користування побутовими електроприладами

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 р.
26.10.2015

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня
06.11.2015

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Документом визначено, що випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 1 лютого
06.11.2015

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план проведення ЗНО, яким визначено, що подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.

До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.

Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освіти у грудні 2015 року.

До уваги!!!
10.12.2015