Батьківський всеобуч

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

Учням та батькам! Безоплатна правова допомога.
30.10.2018

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та надання правових консультацій цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги &nd

УВАГА.

Пам’ятки для батьків та дітей щодо збереження життя і здоров’я дітей

ПАМ’ЯТКА   БЕЗПЕЧНОГО   ПОБУТУ                           ДЛЯ БАТЬКІВ

Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї зразком. Саме досвід батьків переймає дитина, тому насамперед, батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради
07.09.2018

СХВАЛЕНО                                                                            ЗАТВЕРДЖУЮ

Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради
27.08.2018

організації пропускного режиму та

правил відвідування

Херсонської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 53

Херсонської міської ради

1. Загальні засади

Як підготуватись до школи: МОЗ України розпочинає інформаційну кампанію “До школи”
17.08.2018

" />ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ШКОЛИ: ШПАРГАЛКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Виберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд

Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то саме час це зробити!

Школи та садки не будуть зберігати медичні дані дитини
05.04.2018

Школи та садки не будуть зберігати медичні дані дитини

Територія обслуговування (обліку), закріплена за Херсонською загальноосвітньою школою I-III ступенів № 53 Херсонської міської ради
05.03.2018

Айвазовського повністю
Бериславське шосе повністю
І.Кулика 129-139 (непарна сторона)
Левітана повністю
Миру з 31 до кінця (непарна сторона)
з 38 до кінця (парна сторона)

Чорноморська з 36 до кінця (парна сторона)
Шовкуненка повністю
пров.Крамського повністю
пров.Шишкіна повністю
с.Художників повністю
с.Чкалова повністю

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня
09.01.2018

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.