ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ПЕРЕД БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСКІСТЮ - 2017

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005р. №55 „Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів“, керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 року № 178, 07.06.2017 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 53 на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради навчального закладу, піклувальної ради та громадськості відбувся звіт директора школи Демчука О.І., який ознайомив громадськість з результатами навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності закладу за 2016/2017 навчальний рік. Результати голосування свідчать, що директор школи Демчук О.І. забезпечує роботу навчального закладу.

Прикріплений файл: