Зустріч зі шкільними офіцерами поліції.

Діти – наше майбутнє, а їх правове виховання – запорука свідомого суспільства

До ЗОШ53 5 березня в 7-9 класи завітали шкільні офіцери поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області Грибко В‘ячеслав Володимирович та Луняка Ірина Олександрівна.

Шкільними офіцерами поліції були висвітлені питання відповідальності неповнолітніх та їх батьків за адміністративні правопорушення та кримінальні злочини, питання булінгу: попередження, види, відповідальність.

Дітям роз’яснили поняття адміністративної та кримінальної відповідальності, говорили про те, які наслідки може мати їхня погана поведінка, якщо вона стане системою і в дорослому житті. Особливо на школярів справило враження, що за їхні витівки батьки можуть заплатити штраф.

Такі  зустрічі  з  молоддю – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб  за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.