Жовтень - місячник правових знань. Профілактика правопорушень та злочинів

26  жовтня 2018 р з метою попередження вчинення дітьми адміністративних і кримінальних правопорушеньв до учнів нашоі школи завітали представники Управління ювенальноі Превенціі та Служби у справах дітей, які провели заходи  на теми: "Права,  обов'язки дітей та відповідальність за правопорушення", а також "Поведінка на канікулах».

Представники превенціі ознайомили учнів  з різними видами відповідальності за скоєні правопорушення, обтяжуючі та пом’якшуючі обставини злочину, види покарань для неповнолітніх, а особливо зміст 22 і 27 статей Кримінального Кодексу України (стаття 22. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність, стаття 27. Види співучасників).

У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть призвести.

«Про будь-які правопорушення скоєні стосовно підлітків, або якщо сама дитина є правопорушником, повідомляйте до відділу поліції. Не проходьте повз, ваша участь і наша робота вбереже підлітків від правопорушень»- наголосила учням  та батькам Левицька Н.А.