Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
«Здорова дитина, здорова родина, здорова нація» | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

«Здорова дитина, здорова родина, здорова нація»

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання.4.09.2018 р. - класні керівники 1-4 класах провели бесіди в класах «Здорова дитина, здорова родина, здорова нація», під час яких наголосили на важливість дотримання здорового способу життя та особливо занять спортом і фізкультурою. Класними керівниками були використані відеофільми та комп’ютерні презентації із відображенням спортивних досягнень українцями. У 5-11 класах  проведено  Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.Під час олімпійської вікторини дітки жваво брали участь у дискусії, наввипередки відповідали на запитання. А наприкінці уроку залюбки ділилися спортивними захопленнями і продемонстрували однокласникам свої досягнення в улюбленому виді спорту.Кожному з присутніх було цікаво почути захопливі історії про різні види спорту та роздивитися  грамоти і медалі своїх друзів. Метою олімпійського уроку є – донести до кожного, що заняття фізкультурою та спортом роблять людину сильною, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами, відволікають її від шкідливих звичок, а головне – роблять здоровою. Займайтесь спортом, адже спорт – це життя, здоров’я, він загартовує силу духу, характер, в спорті можна знайти і багато друзів, і приємних відкриттів.Дякуємо класним керівникам за цікаві виховні години!