ЗАТВЕРДЖЕННЯ СКЛАДУ КОМІСІЇ ДПА ДЛЯ 9-Х КЛАСІВ

Від 30.03.2017 р. № 47

Про затвердження складу державної атестаційної комісії

для проведення державної підсумкової атестації

учнів 9-го класу за курс

базової загальної середньої освіти у 2016-2017 навчальному році.

Відповідно до положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, розділ ІІІ, пункти 3.1,3.2,3.3 та з метою організованого та об’єктивного проведення державної підсумкової атестації учнів 9-го класу

НАКАЗУЮ

1. Створити державну атестаційну комісію для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-го класу за курс базової середньої освіти в такому складі:

Голова атестаційної комісії: Проценко Т.Б., заступник директора з НВР, вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Члени комісії: Москаленко Л.О.- вчитель української мови та літератури, вчитель першої категорії.

Іщенко Н.Є. - вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Пищева О.О. - вчитель математики, вчитель першої категорії.

Пономаренко О.Ю. – вчитель математики,вчитель першої категорії.

Молчанова Н.В. - вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Середа Ю.О. – вчитель англійської мови,вчитель спеціаліст.

Микитіна В.І. - вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Полякова Т.А. - вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії.