Захід-реквієм в 8-А класі «Не загаси свічу».

20 листопада  відбувся захід – реквієм «Не загаси свічу»,  який підготували учні 8-А класу разом із класним керівником Кошечкіною Л.М.

Метою проведеного заходу було вшанування пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховання в дітей особистісних рис громадянина України, патріотизм, розвиток  в дітей траурного етикету, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Діти прочитали вірші, продемонстрували танцювальну композицію за музичним твором Моцарта, пролунала пісня Оксани  Білозір „Свіча”, «Реквієм» в виконанні Ніни Матвієнко, учні нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей.

Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, адже це – достовірне джерело правди про голодомор.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України

Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.