Всесвітній День тварин.

4 жовтня в нашій школі святкували Всесвітній День тварин. Ця дата була обрана з тієї причини, що цей день відомий як день пам'яті про католицького святого Франциска Ассизського, який вважається покровителем тварин.

День тварин встановлений з метою підвищення усвідомлення громадськістю необхідності захисту довкілля, підвищення активності в захисті тварин. Саме тому, щоб звернути увагу школярів до цієї актуальної теми в цей день в классах було проведено виставку дитячих малюнків «Мої улюбленці» та проведено хвилинки корисної поради «Вони мають право на захист».

Також,наша школа долучилася до акції Благодійного Фонду «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти та науки України та гуманістичного руху «UAnimals» який організовує у школах країни «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

В рамках акції в 5-х класах були проведені уроки доброти на основі Методичного посібника Благодійного фонду «Happy Paw» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».В ході проведення уроків школярі ознайомилися із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.