"Волонтером бути круто!"

15 березня 2021 року в нашій школі відбулося засідання Школи лідера Херсонського Центру позашкільної роботи (керівники – Світлана Адвокатова, Ірина Нурулліна) – навчання лідерів – здобувачів освіти 7-8 класів шкільного парламенту «СТАРК» (педагог-організатор – Ірина Фомін).

Відкрите заняття для школярів-волонтерів «Історія Міжнародного волонтерського руху» проходило під гаслом «Волонтером бути круто!». Учасники заходу познайомилися з історією виникнення Міжнародного Товариства Червоного Хреста, принципами його діяльності, символами гуманності і благодійними молодіжними програмами Херсонщини.

У конкурсі-вікторині «Волонтером бути круто!» найкращими стали: Пацевко Олександра (8-Б клас), Бойко Олександр та Санін Єгор (7-В клас).