Вітаємо переможців творчого конкурсу "Час творити дива"

Вітаємо переможців дитячого творчого різдвяно-новорічного конкурсу "Час творити дива".

У рамках конкурсу учасники в малюнках та виробах втілювали своє бачення зимових свят та власних мрій. У заході взяли участь 287 дітей з Херсона та Херсонської області. Було визначено 10 переможців та один приз глядацьких симпатій. Серед переможців учні і нашої школи:Анастасія Михайлюк -8-Б клас, Софія Нестор - 5-А клас.

Від імені міського голови Ігоря Колихаєва переможців привітала секретар міської ради Галина Лугова.

« У цій сесійній залі зібралися юні активні члени громади, які своїми чудовими роботами вже створили маленьке диво — свою власну перемогу. Вони нагадують нам дорослим, що і ми повинні творити дива, роблячи світ кращим. Саме такі дитячі щирі творчі доробки надихають нас змінювати місто», - наголосила вона.