Відзначення Міжнародного дня рідної мови в ЗОШ №53

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови.   Уже традиційно в ЗОШ №53 м. Херсона проходять  заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови.Учні школи мали змогу поринути у багатющий світ краси рідної мови.

Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, віртуальні подорожі,конкурси читців,вікторини, круглі  столи ,на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Учні наголосили на тому, що мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.