Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у ЗОШ 53

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні, це також і День ветерана.

Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі, один із важливих чинників виховання підростаючого покоління.В Херсонській ЗОШ І-IІІ ст. 53 проводиться акція «Допоможи людям поважного віку» та рейд старшокласників до домівок пенсіонерів, що потребують допомоги. «Не потрібно рятувати весь світ. Спробуйте зробити кращим життя хоча б однієї людини,”- цим гаслом керуються учні нашоі школи. Виступ хореографічного колективу на фестивалі « Золотий вік», виховні заходи,моделювання ситуацій, обговорення відеопроектів, бесіди, круглі столи, часи спілкування за зазначеною тематикою, розробка рекомендацій, покладання квітів біля меморіальних дошок та пам‘ятників - це не весь перелік заходів, які проводяться у нашій школі. «Вікова мудрість вчить,"що посієш, то і пожнеш". І тому наше ставлення до старшого покоління готує нашу старість. Якщо ми шануємо старість, наші діти будуть шанувати нас»,- дійшли до висновку учні 9-Б класу. «Повага до старших − основа кожної сім’ї. До старшого покоління потрібно звертатися за порадою, мудрим словом. У них великий життєвий досвід»,- відмітили учні 8-А класу. «Тож бережімо своїх бабусь, дідусів та й усіх літніх людей довкола нас. Не забуваймо сказати їм лагідне слово, пригорнути, подати руку допомоги»,- зауважили учні 6-В та 8-А класів. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо й надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку!