Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Відзначення Дня Соборності та Свободи України у Херсонській загальноосвітній школі №53 | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Відзначення Дня Соборності та Свободи України у  Херсонській загальноосвітній школі №53

Щороку 22 січня український народ відзначає День Соборності України, це важлива віха в історії нашої держави, це день Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, яка відбулася в 1919 році.

Століттями розірваний український народ визволився з неволі — Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперій — і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

З нагоди цього свята в Херсонській загальноосвітній школі № 53 22.01.18 р. проведено урочисту лінійку «Подія, що пережила час», яку підготувала заступник директора з ВР Самініна О.В. разом з педагогом-організатором Фомін І.С., а також найстарші учні нашої школи, саме вони вже остаточно зайняли свою щаблю громадянина України, її патріота, тож на своєму прикладі навчали найменших учнів школи.

Лінійка розпочалася з Гімну України, кожен учень та працівник школи поклали руки на серце, а також з'єдналися в один голос, співаючи рядки гімну.

Ведучі детально розповіли про цей день в історії України ,а учні школи продекламували патріотичні вірші, а свій авторський вірш усім присутнім подарувала учениця 4-А класу Макарова Альона, рядки якого запалили серця, розбурхали учнівські емоції.