Відвідування телерадіокомпанії учнями 4-В класу

З метою професійного спрямування підростаючого покоління, розширення світогляду школярів та їх уявлення про світ професій 6 грудня учні 4-В класу ЗОШ N53 здійснили незабутню екскурсію до Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Працівники телецентру гостинно зустріли нас, а після короткого екскурсу до історичного минулого нинішньої ''Скіфії'', у доступній формі розповіли про особливості роботи телевізійної- та радіостудій.

Спочатку діти, мов заворожені, спостерігали за роботою режисера в апаратній студії та незвичайною кількістю пристроїв і різноманітних моніторів, за допомогою яких здійснюється телерадіомовлення. Але коли потрапили до самої знімальної студії, радості не було меж! Адже кожен мав змогу спробувати себе в ролі гостя студії, знімального оператора і, навіть, у ролі телеведучого.

Після кількох хвилин телепроб у нас вийшов цікавий колективний прогноз погоди від 4-В.

Побувавши в телевізійній та радіомайстернях, ми зібралися для обговорення в актовій залі. Незважаючи на досить юний вік, діти ставили дорослі запитання та пропонували свої ідеї щодо створення нових тематичних програм.

Від імені задоволених учнів 4-В класу та їх батьків хочеться подякувати працівникам ХОД ТРК за цікаву  пізнавальну екскурсію та можливість опинитися з іншого боку телеекрану.

Подібні заходи вкрай необхідні школярам різного віку. І не тільки для здійснення професійної орієнтації, але й для більш тісного знайомства з рідним містом та його інфраструктурою.