Відкриття спортивного майданчику на території Херсонської загальноосвітньої школи № 53 Херсонської міської ради

5 листопада  на території Херсонської загальноосвітньої школи № 53 Херсонської міської ради  відбулося  урочисте відкриття  нового надсучасного  спортивного майданчику із штучним покриттям, де встановлено не лише традиційне спортивне знаряддя, а й силові тренажери, міні - футбольне поле та ігровий майданчик, всі ці споруди спрямовані на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед учнів школи та населення мешканців нашого міста.
       Ця подія стала справжнім святом для усіх херсонців,  дітвори та учнів школи. Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дорослих і дітей, не дивлячись на холодну, але сонячну погоду.
         На відкриття спортивного спорудження прибули почесні  гості: Матусевич Оксана Сергіівна , Ложичев Олександр Вікторович , Дьякова Оксана  Володимирівна, депутати Херсонської міської ради ,Ніконов Юрій Миколайович, начальник Управління освіти Херсонської міської ради , Гривняк Галина Михайлівна, Голова профспілки працівників освіти і науки міста Херсон ,Журавльова Тетяна Володимирівна ,директор Херсонської  філії  «Інтер Атлетика» та ін.
          Зі словами найщиріших привітань до шкільної родини та усіх учасників святкової події звернувся директор ЗОШ № 53  Демчук Олександр Іванович. За словами директора школи , потреба будівництва нового сучасного стадіону назріла уже давно і завдяки  підтримки міського голови  Володимира  Васильйовича    Миколаєнко ,депутатів Херсонської міської ради  Матусевич Оксани Сергіівни, Ложичева Олександра   Вікторовича          та Дьяковій Оксані Володимирівні  з явився  прекрасний спортивний  сучасний майданчик.
         « Майданчиком,  вуличними тренажерами, зможуть вільно користуватися діти шкільного віку, а також всі бажаючі жителі району. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади   школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона», — діляться враженнями   депутати міської ради.
         До привітань долучилася  й Журавльова Тетяна Володимирівна ,яка передала вітання  від будівельної організації «Інтер Атлетика» та побажала школярам нових звершень та спортивних досягнень.

- Захоплення від нового спортивного майданчика неможливо передати словами, — поділилася враженнями заступник директора школи з виховної роботи Самініна О.В.  — Ви б бачили, як сяяли радістю очі дітей, коли їм вперше дозволили випробувати штучне покриття стадіону, і ще більшою втіхою для них стали встановлені тренажери.

Зі словами вдячності виступила член  батьківського комітету Херсонської ЗОШ  №53   Сокур Галина Олександрівна. «Відкриття майданчика стало святом і для наших дітей, і для нас – дорослих. Тепер щодня малеча приходитиме сюди і весело проводитиме час» .

У подарунок від  спонсора школи Діденко І.А. ,який наголосив, що  саме спорт формує бажання до перемоги, вчить ставити перед собою цілі та досягати їх, виховує характер у підлітків та дітей, юні футболісти отримали набори м’ячів для тренувань  .

За традицією, не обійшлося без нагород .Подяк міського  голови  були удостоєні вісім спортсменів нашої школи, які завоювали  призові місця на Міжнародних, Всеукраїнських змаганнях з баскетболу, кіокушин карате, гімнастики.
     Спортивним здобуткам, а особливо  перемогам учнів нашої школи  раділи і великі, і малі.
    Біля майданчику  відбулися показові виступи юних вихованців ДЮКФП №5 – з кіокушин карате, чудовий  настрій подарували  усім присутнім і танцювальні колективи школи , і малеча, яка з радістю розповідала вірші та співала пісні.
        І ось нарешті відбулася така довгоочікувана подія – стрічка перерізана. Діти залюбки опанували гірки, гойдалки, тренажери.

Відразу по завершенню церемонії відкриття на стадіоні пройшли перші змагання, Стартував  товариський  футбольний матч між учнями  7-х та 8-х класів.

По закінченню урочистого відкриття  спортивного майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу,  було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

Дитячий сміх тепер лунає до пізнього вечора. А батьки мають можливість спостерігати за тим, як бавляться та набираються сил їхні дітлахи.