"Від серця до серця"

Людина створена для добра, вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною. У шкільному віці формуються основи духовності людини: Добро, Любов, Милосердя. Вже восьмий рік поспіль, наша школа долучається до соціально-благодійної акції «Від серця до серця», яку проводить Дніпровська служба у справах дітей міста Херсона, мета якої була зібрати канцелярське приладдя для дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей , що опинилися в складних життєвих обставинах.

Велика вдячність висловлюється дітям, батькам та вчителям школи, які з добрими, відкритими серцями долучаються до благодійної акції та допомогають тим, кому вона дуже потрібна.