Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
В рамках профорієнтаційної роботи. | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

В рамках профорієнтаційної роботи.

В рамках профорієтаційної роботи школи доценти кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва ХДАУ Керімов А.Н, Козлова О.П., та в.о. начальника навчально-методичного центру довузівської підготовки та міжнародної освіти Романова О.Б. ознайомили учнів 11-А класу з факультетами та спеціальностеми: "Агрономія", "Захист і карантин рослин", "Економіка", "Менеджмент" та інші.

Учням розповіли про перспективи спеціальності, оскільки озайомлення з професіями є не самоціль, а засіб підготовки до свідомого вибору професій.

Саме системна профорієнтаційна робота із залученням навчальних закладів є найбільшим дієвим засобом формування у молоді мотивації до праці, усвідомленого вибору професій, що сприяє адаптації у суспільстві та самореалізації у житті.