В День свята Покрови і День козацтва ми відзначаємо День захисника України.

В День свята Покрови і День козацтва  ми відзначаємо День захисника України. Козацьке лицарське завзяття, силу духу зберегли сучасні українці, оберігаючи рідну землю.
У ці дні ми вшановуємо героїв Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, Героїв небесної сотні, учасників антитерористичної операції на Сході України, тих, хто в усі часи боровся за свободу і незалежність Батьківщини.
Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.
Це обов’язок, який виконують вірні сини України протягом усіх важких років становлення нашої держави – від козацтва й до сьогодення!
З метою збереження та розвитку національних військових традицій ,з метою виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості 12  жовтня 2018 року ,в загальноосвітній школі № 53 міста Херсон відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.
Відбулися різноманітні заходи  ,приурочені цій даті.  На єдиному уроці мужності вчителі нагадали учням етапи становлення української нації, імена героїв-захисників та історію свята Покрови,учні  8-Б класу інсценізували Посвяту в козака  та розповіли про украінські традиціі.
       Цікавою й змістовною була зустріч із учасниками  АТО,вони розповіли учням про нелегку службу на Сході держави, як рятувати побратима, надавати першу допомогу і подякували школярам за те, що вони постійно долучаються до різноманітних благодійних акцій в допомогу бійцям АТО.
     В фойє школи відбулася урочиста лінійка,яка супроводжувалася різноманітними виступами учнів школи: українськими піснями та хореографічними композиціями та декламуванням віршів.
На завершення всі присутні мали змогу оглянути виставку, привезену  із зони АТО та надану командиром батальону Осмяткіним В.В. «Херсон» .
       Вчителі історії провели інтелектуально-патріотичні конкурси та квести, 9-Б  клас підготував літературно-музичну композицію « Мужність і відвага крізь покоління»,шкільне самоврядування - акцію «Ангелам безсмертя».
«Захисники через роки, через віки» – під такою назвою бібліотекар МельникЛ. С підготувала виставку-посвяту газетних публікацій та книг та вікторину на знання історії Збройних Сил Украіни.
    Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.