«Увага! Діти на дорогах!»

Здоров’я й життя наших дітей – найвища цінність на землі. З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму у загальноосвітній школі 53 проводиться місячник «Увага! Діти на дорогах!». 10.09.2018 р в школі 53 разом з інспекторами УПП відбувся виховний  захід  « Безпечна дорога до школи» для школярів 3а, 4в , 5а,б класів. Під час зустрічі інспектори нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі та про основні дорожні знаки. Змістовне спілкування переросло в цікаву інтерактивну гру, під час якої учні отримали нові знання.Без сумніву такі зустрічі із патрульними потрібні підростаючому поколінню, адже вони мають на меті попередити будь-яку небезпеку у щоденному житті.

В школі  проводиться належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах .Під час місячника по класам пройшли виховні години «Безпечний шлях до школи», «Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» , вікторини, бесіди, квести. Проведені заходи спонукатимуть дітей бути уважними та обачними учасниками дорожнього руху.Доречно  додати, що робота по навчанню дітей правилам дорожнього руху в нашому закладі проводиться систематично, протягом усього навчального року.

Шановні батьки, обов’язково нагадайте сво­їм дітям правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто.Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, адже Ваша поведінка є гарним прикладом для Ваших дітей!!!