Участь учнів школи в фестивалі «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

21 березня 2019 року саме в день Міжнарожноі рідної мови  на Херсонщині відбувся міський фестиваль виконавської  майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко:  патріотичні лейтмотиви», основне завдання якого полягає в популяризації та презентації творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу.

Школу   №53 представляли Арнаут Олександр(номінація - «авторський вірш»)та Мрачко Вікторія(номінація- «читці»).

Приємно відзначити, що учням нашоі школи не байдуже високе поетичне слово, пронизане любов’ю до України, тривогою за її сьогодення й майбуття, що вони читають і знають сучасну українську книгу.

«Читці», «автори віршів». «вокалісти», виконуючи поезію Ліни Василівни, серцем торкалися до чар неперевершеного слова поетеси. Щедра на добро, спрагла до щастя і волі українська душа геніальної Ліни надихала учасників фестивалю на еталонну висоту виконавської майстерності. І це справді так і було! Зворушливо, натхненно, з гордістю і талановито лилася поезія Ліни Костенко з уст виконавців .З нетерпінням чекаємо результатів!!!