Творимо добро разом!

Особливу значущість для формування в учнів ціннісних орієнтирів мають шкільні благодійні проекти соціального спрямування . Метою таких проектів є відродження в Україні благодійної діяльності як норми суспільного життя. В нашій школі така проектна робота відкриває можливість наблизити життєдіяльність дитини в школі до дорослого життя, сприяє вихованню в учнів потреби і навичок благодійності як практичного втілення національних та загальнолюдських цінностей.

З 8 по 18 листопада в нашій школі традиційно пройшла благодійна акція «Яблучко». Під час акції учнями і батьками було зібрано 108 кілограм яблук, 3 кілограми бананів та 3 кілограми мандарин. Сьогодні, 20 листопада 2018 року волонтерами шкільного парламенту «СТАРК»  смачні та соковиті фрукти були передані до Херсонського дитячого будинку дитини.

Щиро дякуємо всім дітям, батькам, вчителям за активну участь у акції. Сподіваємося , що з маленьких краплинок добра виросте велика ріка милосердя та любові.