Тиждень пожежної безпеки

У рамках «Тижня пожежної безпеки, який проводиться в Херсонській ЗОШ I-III ступенів № 53 Херсонської міської ради, нараховується багато різноманітних заходів, зокрема: тематичні бесіди та години спілкування, вікторини, конкурси на кращого знавця з питань пожежної безпеки та стінгазет, зустрічі з працівниками МНС, рятівниками, пожежними, перегляд відеофільмів протипожежного змісту тощо.
Усі заходи проводяться окремо для різних вікових груп учнів.
Особливу увагу та цікавість учнів викликали виставка протипожежного обладнання та показовий виступ спеціалістів аварійно-рятувальної служби «Хокарс», які вони демонстрували учням 1-4, 5-8 класів 16 лютого 2012 року.
Усі заходи тижня спрямовані на профілактику виникнення пожеж у школі та в побуті, а також на формування в учнів усвідомлених навичок поведінки у разі виникнення пожежі або інших екстремальних ситуаціях.
На знімках зафіксовані окремі епізоди заходів, які проводяться в школі під час «Тижня пожежної безпеки в Херсонській ЗОШ № 53».