"Театральний фестиваль"

17 лютого 2021 року в нашій школі відбувся театральний фестиваль (керівник Кошечкіна Людмила Михайлівна).

Театральна діяльність має можливість розгорнути перед очима наших дітей широку панораму соціальних ролей. Учні 8а класу талановито перевтілились в героїв комедії М.В.Гоголя «Ревізор» наголосили на її сучасності .

5б клас поринув у світ дитинства разом з героями М.Твена. Діти перевтілились в героїв ХIХ століття разом з Томом Сойєром, усвідомили внутрішній світ, творчо осмислили життєві реалії.

9б клас надзвичайно оригінально «прочитав» на сцені Ж.Б.Мольєра, посвятивши пана Журдена в мамамуши за комедією «Міщанин шляхтич».

Важливим в виховній роботі є пропагування через театральні постановки зразків громадянськості, бо ж якісний рівень суспільного розвитку – громадянське суспільство – неможливе без свідомих, активних, компетентних громадян.