"Світ професій - мій вибір,мій успіх"

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

З метою сприяння професійному самовизначенню учнів, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, класними керівниками було проведено виховну годину на тему: «Світ професій — мій вибір, мій успіх». Учні мали змогу дізнатися більше про цікаві їм професії та ознайомитися із новими спеціальностями ХХIстоліття, весело і пізнавально провели час.