Стартує екологічна акція «Дуби Шевченка єднають Україну"

6 жовтня 2018 року в Україні стартувала Національна екологічна акція "Дуби Шевченка єднають Україну".Волонтери та школярі зібрали нові жолуді на насіння в селі Будище, де до цього часу збереглося три унікальні 800-річчні дуба, які бачив юний Тарас .
          Мета цього проекту – порятунок вікових та пам’ятних дубів періоду життя Тараса Шевченка та висадження молодих дерев-спадкоємців; підвищення інтересу до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.
        Учні школи  №53  та волонтерський  шкільний загін «Чуйне серце» приєдналися до проведення акції, яку  організував  представник парку «Нижньодніпровський » Тетяна Валеріївна Імприч.
         Учні отримали задоволення від участі у висадженні молодих саджанців дубів, адже їхня праця буде оцінена з роками. Пройде час, діти виростуть, а разом з ними і саджанці перетворяться на красиві дерева.  А в пам’яті  залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висаджування дерев. Адже це чудово, коли дитина, ставши дорослим, зможе сказати: «Це дерево посадив я сам»!
          Віримо, що цей зелений оазис, висаджений сьогодні, буде місцем зустрічі багатьох наших городян та гостей міста. Нам в ньому жити, нам його покращувати!