Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
"Сонечко" | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

"Сонечко"

1 червня - день захисту дітей. З нагоди свята та з метою організації повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей, адміністрацією пришкільного табору відпочинку "Сонечко" було організовано екскурсію вихованців до музею мореплавства та до літнього майданчику "Мандрівник" КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради".

Дітям було дуже цікаво оглянути, а іноді, й приміряти експонати музею.  Деякі хлопчики, мов заворожені, розглядали великий морський атлас та  стенди музею.

Після музею мореплавства вихованців табору гостинно  зустрів центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, де діти стали учасниками брейн-рингу, різноманітних квестів, ігор та вікторин.

Після вихідних, 4 червня, на вихованців табору чекає день скаута, який вони проведуть у розважальному центрі JUMP PARK.