Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Сьомий день | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Сьомий день

Непомітно швидко добігла табірна зміна до своєї серединки. Сьогодні сьомий день перебування наших дітей у пришкільному таборі Сонечко».

Підбадьорившись на ранковій зарядці та поснідавши смачною запіканкою, наші вихованці вирушили до обласної дитячої бібліотеки, де на них чекало багато нового, цікавого та різноманітного. Розділившись на групи, діти мали змогу побувати в комп'ютерному клубі на віртуальній естафеті, подивитися український  мультфільм «Котигорошко», взяти участь у брейн-рингу та вікторинах на різні теми, переглянути 3-D фільм та ще багато усіляких цікавинок. Настрій у всіх був чудовий і, навіть, раптовий дощ не зміг його зіпсувати.

Наступного дня наші «Сонечки» спробують себе у якості кулінарів, адже на нас чекає майстер-клас із розпису кулінарних виробів.