Профорієнтаційна робота – крок у світ професій.

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому міською службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл області, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

27 листопада 2018 року відбулася зустріч учнів 8-Б класу  з Лук’янченко Мариною Геннадіівною, спеціалістом  з профорієнтації  Херсонського міського центру занятості ,в ході якої наші учні отримали багато цікавої інформації , яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії .

Учні занурилися в інтерактивну гру,відповіли на питання вікторини на кращого знавця професії, отримали корисну інформацію про можливість онлайн - тестування на платформі Державноі служби занятості  та разом вивели формулу вибору професії :”Хочу! Можу !Треба!”.

Маємо надію, що аналогічні заходи допоможуть хлопчикам та дівчаткам якомога раніше замислитися про майбутню професію та зробити правильний вибір.