"Подорож океаном комп'ютерних знань"

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

9 лютого 2020 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах та шляхи їх подолання, а учні Шкільного Парламенту «СТАРК» розробили пам’ятки для учнів , щодо безпечного користування в мережі Інтернет .