Подорож країною Добра в 1-Б класі

28 лютого в 1-Б клас відбувся виховний захід-уявна подорож до Країни Доброти , яка залишила у пам′яті дітей яскраві враження, позитивні емоції, цікаві зустрічі, нелегкі випробування, різноманітні завдання. Учні не тільки працювали в групах, але одночасно подорожували  за допомогою порад і вказівок творчого  класного керівника Моргуновоі Н.І.

Дітки вирішували  важливу проблему сьогодення: як зробити так,щоб у нашому світі стало якомога менше зла. Вони самі робили висновки, підсумки-узагальнення.

Ввічливість, щедрість, делікатність, уміння дотримуватись даного слова, правдивість - ось до яких висновків прийшли учні   1-Б касу.

Виховна година мала дуже актуальну на сьогоднішній день тему, оскільки дітям в наш час потрібно більше говорити про добро і взаємодопомогу!Дякуємо Вам, Наталія Іванівна, за  вашу невтомну працю та проведення таких важливих виховних заходів.