Новорічна казка в ЗОШ №53

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 27 грудня 2018 року, для учнів   Херсонськоі ЗОШ  І-ІІІ ст. № 53    шкільний парламент та учні 7,9,10 класів показали  сучасну казку на новий лад « Попелюшка».

Розмаїття карнавальних костюмів вражало, тут були феї і королеви, принци та вельможі, Баба-Ягуся та Зла Мачуха ,яку неперевершено зіграла вчитель географії Виктория Рвачова ,та багато інших цікавих персонажів. Дітлахи весело зустріли казкових героїв, які завітали до них у гості: Снігуроньку та Діда Мороза,

Непомітно закінчилася новорічна казка, але на згадку залишилися приємні спогади, позитивні емоції та зміцніла дружба. Учасники дійства ще раз привітали всіх з прийдешними святами, бажаючи щастя, злагоди, миру та добра.

Свято сподобалось усім: і дітям, і батькам, і вчителям, які були присутні на виставі. А радість і щирий дитячий сміх надихають наш учнівський  колектив  на нові звершення.

Дякуємо нашим юним талантам та іх батькам за підготовку цього свята.