« Милосердя і добро Святого Миколая».

Напередодні Нового року, натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, ми стаємо уважнішими і добрішими один до одного, намагаємося проявляти більше любові і турботи до ближніх.

З метою виховання в учнів любові до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяння розвиткові творчих здібностей дітей  сьогодні у 1-11 класах пройшли виховні години  « Милосердя і добро Святого Миколая».

Учні розказували вірші, загадували загадки, активно змагалися в конкурсах,квестах,інтерактивних іграх, деякі підготували яскраву концертну програму і привітали першачків,  було весело та емоційно , не залишилось байдужою жодна дитина!

Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива.Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!