Конкурс екологічного костюму

26 квітня 2018 року в рамках місячника екології у 3-В класі (класний керівник Філь А.В.) відбулося   святкове дійство – конкурс екологічного костюму, яке проходило під гаслом «Земля – наш рідний дім, і ми господарі у нім».

Метою конкурсу є залучення школярів до вирішення нагальної проблеми сучасності – збереження та раціонального використання природних ресурсів.
Затишна класна кімната зібрала учасників, вболівальників, батьків та гостей– педагогів. Всі вони прийшли підтримати конкурсантів.

Програма конкурсу включала: привітання "Моя візитка", конкурс-демонстрацію "Мій екологічний костюм", творчий конкурс "Світ моїх захоплень" та домашнє завдання - екологічна поробка.

Членами журі конкурсу стали представники шкільного самоврядування.

Кожен з учасників продемонстрував свою «родзинку», свій стиль виступу. Оригінальні костюми, реквізит та номери художньої самодіяльності гармонійно доповнювали загальну картину виступів.

Конкурсанти вразили глядачів своєю фантазією, неповторністю та оригінальністю.

Слід відзначити роль батьків у підготовці до даного конкурсу. Адже, без їхньої пітримки свято не стало б таким яскравим та неповторним.

Усі учасники отримали грамоти: Беспячук Софія та Павлова Анастасія поділили між собою І місце, Замковий Давід та Мірошніченко Ілля отримали ІІ місце, а Сірик Олександра посіла ІІІ місце.

Також кожен з учасників отримав перемогу у різних номінаціях: "Улюбленець глядацьких симпатій", "За оригінальність", "За творчість", "Законодавець екологічної моди" та "За кращу екологічну поробку".

Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіхів у навчанні та благородній справі захисту довкілля!