Конференція школярів-волонтерів "Серце віддаю людям"

6 грудня 2021 року в залі Дніпровської районної у місті Херсоні ради відбулась традиційна підсумкова конференція школярів - волонтерів «Серце віддаю людям».

Президент Шкільного Парламенту «СТАРК», учениця 10-А класу Бовсуновська Руслана під час конференції мала змогу поділитися досвідом роботи нашого волонтерського загону «Добре серце» з іншими учасниками .

Голова районної ради Анатолій Толокнов привітав учасників конференції, висловив своє захоплення активністю і глибоким духовним змістом благодійних проєктів і акцій учасників шкільного волонтерського руху. За плідне партнерство у сфері соціального захисту Анатолій Петрович Толокнов відзначив кращі волонтерські Центри ексклюзивними дипломами «Волонтер року» і цінними подарунками.

Дякуємо учням, батькам, вчителям за небайдужість, чуйність , можливість завжди прийти на допомогу до тих, хто цього потребує!

Творімо добро разом!