ІІІ Всеукраїнський урок доброти ,гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Саме тому одним із важливих завдань педагогіки сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального став­лення до природи і, зокрема до тварин. 5- 6 жовтня 2020 року в нашій школі пройшли уроки доброти в рамках ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. А методичний матеріал ,який вчителі використовували на своїх уроках був створений Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» («Happy paw») з метою ознайомлення школярів із правилами етичного став­лення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних тварин і чинними правовими нормами, що стосуються тварин; виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності .Такі уроки викликали неабиякий інтерес та активність школярів, адже кожен з них має свого домашнього улюбленця і охоче поділився особливостями догляду за ним. Учні школи показали особисту зацікавленість у долі тварини в різних формах: збір інформації про улюбленця;діяльність, що приносить користь тварині; дискусії, що стосуються питань відношення до тварини. Учні в класі обговорювали проблеми, пов’язані з життям тварин, допомоги, спостережень за ними, На цих заходах школярі з вчителями-наставниками читали про чотириногих друзів , писали твори, малювали тварин, грали у рольові ігри, уявляючи себе на місці тварини. Ми впевнені, що наші учні не нашкодять і попіклуються про чотириногих друзів .