І відкриті серця для любові. Репортаж зі свята Нового року в ЗОШ№53

Увага! Сьогодні темою нашого репортажу стало свято,яке у людини асоціюється з надією,чарівними барвами, очікуваннями нового щастя. Я заходжу в актову залу школи, де ідуть останні приготування до виступу. Переді мною пробігла Снігуронька в яскравому костюмі, Чахлик невмирущій ховається за кулісу. Останні приготування….! Музика!

Панує атмосфера свята,радість заповнює залу разом з музикою та помножена на очікування канікул. Нарешті на сцені з’являються ведучі і…

- Свято пора розпочинати! – разом вигукнули Горєлова Даша та Діана Назаренко

Змінюються теми та сценки,лунають різдвяні пісні,Баба Яга (Бурдикін Олександр) «імідж змінила та стала репортером»,Снігуронька (Соня Саркісова) під впливом Баби Яги танцює реп , за нею - Попелюшка (Доротея Чепелюк), дівчинка відмінниця (Поліна Хидірова) теж з ними. Різдвяні дзвоники перетворюються в дівчат - шостикласниць (Бовсуновську Руслану та Плохенко Поліну) А я же без семикласниць! До танцю долучаються Горєлова Даша та Головіна Влада. Дзвін! Дзвін !Різдвяний дзвін.

Атмосфера Різдва посилюються виконанням музично-хореографічної замальовки під пісню,яку подарувала автор-вчителька музики, сценка по – іншому впливає на зал:

Только нужно в чудо поверить.

На любовь любовью ответить…

Навіть зима не може вплинути на радість та очікування щастя. Контемп в виконанні Діани Назаренко - танок холодного серця-справжня відверта розмова рухів та музики. Браво,Діана!

Нарешті вихід діда Мороза (Жданов Саша)!!!

Але темні сили не здаються. Снігова королева (Головіна Влада) та Кощей (Петрін Руслан) схилять Бабу Ягу,яка змінила імідж, зірвати свято,але атмосфера свята полонила і їх серця.

- Ой,щось потепліло на душі,- каже Снігова королева. Ця атмосфера не змогла не порадувати дітей, якщо розтопила крижані серця. Фінальну пісню співають всі….:

Мир сверкает волшебными красками…,- лунає в залі,глядач підхоплює мелодію:

Эта ночь волшебная счастье принесет. Загадай желание ты под. Новый год….

Я мала на меті поспілкуватись з акторами та режисером,але мене теж поглинула різдвяна радість, і я підспівую:

Для добра наши души распахнуты

И открыты сердца для любви!...

Репортаж підготувала та провела Черватюк Валерія 7а клас ЗОШ №53 28 грудня 2017 року напередодні Нового року.