Фестиваль волонтерських технологій

До Всесвітнього дня волонтера , соціально-психологічним факультетом Херсонського державного університету, 14 грудня 2018 року був організований фестиваль волонтерських технологій, в якому взяли участь Голова міністерства милосердя , учениця 8-А класу Небесна Анастасія і Голова міністерства екології та здорового способу життя, учениця 8-А класу Головіна Влада. На фестивалі діти зустрілися з відомими волонтерами у нашому місті, які допомагають воїнам АТО Янченко Г.М., Маркелія Е.Р., Уманець Г.І., іспанцем Маріо Ґарсія Калатаюд, з інспектором управління патрульної поліції в Херсонській області Вахтель О.Л., та з представником громадської організації «Громада.ua” Шатіловою Н.О. А також, для дітей був представлений майстер-клас із виготовлення новорічної атрибутики для воїнів ООС.