Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Екстрене повідомлення ! Яга -Кістяна нога - змінила зовнішність! | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Екстрене повідомлення ! Яга -Кістяна нога - змінила зовнішність!

Усе це проходило у її хатці на курячих ніжках. Неймовірно, але Мара та Лісовик теж захотіли стати гарнюнями, немов би з‘їли зіпсовані гриби на сніданок. І все це відбувалося не у казковому світі, а у реальному житті в 7-Б класі, учні якого відзначали Новорічне свято з сценками, піснями, конкурсами та солодощами. А тепер давайте повернемося до головних героїв вистави «Баба Яга. Новорічне перезавантаження». З настанням новорічних клопотів ми занурюємося у рублення салатиків, чи інших страв, але ми не маємо право забувати про зовнішність, кажуть ’’ як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Кістяна ніжка і про це не забула і вирішила начарувати стилістку ’’Ось ідея – вирішено !’’ І ось заходить стилістка у білій блузці, чорному костюму, шляпкою з чарівними вушками та кольє.

Яга вибрала найкращий із запропонованих варіантів.

Але в цю бездоганну ідилію, вриваються два створіння лісу та болота. Як ви гадаєте  хто це ? Лісовик і Мара – прийшли чайку попити.

Після їхнього завзятого танця з’ясовується, що вони також хочуть зустріти новий рік красивими.

Блондинка, яку не закінчила фарбувати стиліст, знаходить по JPS хатинку бабусі. «Зелений у тренді»,- розповіла вона, коли Яга сказала, що перетворить усіх на жаб, якщо вони будуть заважати маестро.

Тут піднімається в'юга і з'являється Дід Мороз та Снігурка. І каже вона: ’’ Скрізь вітер та сніг я пробиралась і коси мої злегка розтріпалися, трішки потік макіяж, мені швидко потрібно бути красивою зараз. Мені хороводи водити, пісні співати, танцювати та смішить, давай стиліст красу наведи, а то і подарунка можу я лишить’’. А хто хоче залишитися без подарунка?

Піднімається галас, хто буде першим у черзі до стиліста? Звичайно Яга!

І ось на сцену входить прекрасна дівчина. Хто впустив у залу по сторонню? Звільнить сцену, у нас тут важлива суперечка ! Так зустріли цю незнайомку. А це виявилась Яга, пробачте, Ягуленька, це таке ім’я придумала маестро та образ підібрала.

Після веселих плясок, ми почали їсти пірожені у формі сніговиків… Нехай ми були усі в солодкому кремі, але дуже задоволені від свята !

Прикріплений файл: