Добродійність - ліки для душі

Приєднавшись до Марафону

« Милосердя та Єдності» та долучившись до благодійної акціі ,учні Херсонськоі загальноосвітньої школи 53 разом з активістами громадських організацій "Херсонське обласне товариство людей з інвалідністю" та "Громада UA" , студентами ХДУ 18 грудня привітали з новорічними та різдвяними святами людей похилого віку з Голопристанського геріатричного пансіонату та дітей Старозбур'ївської спеціальної школи-інтернат.

Емоції, як і вік господарів цих двох закладів різні... Наші  учні  дуже глибоко відчули як потрібні  увага та турбота і для малечі, і для дідусів та бабусь...Усі разом співали й танцювали, спілкувалися та слухали розповіді про життя... І майже кожен говорив нашим волонтерам: "Приїзжайте до нас частіше! Будемо вас чекати!"

Учні подарували зібрані школою солодощі, цукерки, печиво  та головне - відчули , що людина — це не тільки розум, а й доброта, милосердя, любов та добрі почуття .