ДеньВишиванки53

20 травня 2021 року в нашій школі учні та вчителі відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Кожний класний колектив творчо підготувався до свята: відеопроекти, фотоколажі, вірші, проекти «Історія моєї вишиванки» і т.д.

Учні та вчителі цього дня вдягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу та долучилися до шкільного челенджу #ДеньВишиванки53.