День Збройних сил України в школі 53

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України, педагоги нашої школи не оминули увагою  цю дату, виховуючи учнівську молодь у патріотичному дусі, ними було проведено виховні години «Є така професія- Батьківщину захищати», « З відданістю Украіні в серці», зустрічі з представниками збройних сил України,водночас проведено конкурс декламування віршів на патріотичну тематику, безліч акцій і конкурсів на підтримку наших захисників.

Учні з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.

В рамках благодійної акції «Дякую захисникам» волонтери школи та учні початкових , середніх класів школи приготували подарунки: листи, малюнки та вірші для воїнів та захисників, школярі  5 класів взяли участь у спортивних змаганнях «Гей, ви, хлопці».

Сьогодні ми усією шкільною родиною вітаємо сильну половину людства, зокрема чоловіче населення України з цим святом. Будьте сильними, мужніми, достойними захисниками, перш за все, ваших родин і нашої держави!