День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

17 грудня 2021 року члени шкільного парламенту «СТАРК» підготували для молодших школярів театралізоване привітання «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай.» Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх , якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали чарівні цукерки, які виповнять найзаповітніші бажання або мрії.

Стало доброю традицією напередодні свята Миколая дарувати радість і тепло дітям, які цього потребують. Учні перевтілилися в маленьких помічників покровителя та надіслали солодкі подарунки та фрукти вихованцям КЗ ХОР «Олешківського дитячого будинку – інтернату» , учні 5-б класу разом з класним керівником Москаленко Лілією Олексіївною завітали до діточок з «Херсонського обласного будинку дитини». Діти надзвичайно щасливі, що змогли створити святковий настрій дітлахам та подарувати краплину добра.