COVID-19: ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ

Шановні батьки та відвідувачі  закладу!

Відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22.08.2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641, листа МОН від 05.08.2020 р. № 1/9-420, Тимчасового порядку організації освітнього процесу в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з метою дотримання епідеміологічного режиму у закладі освіти батькам та стороннім особам заборонено доступ на територію закладу.

Адміністрація закладу

ПАМ’ЯТКА  ДЛЯ  БАТЬКІВ,  УЧНІВ

Шановні батьки, здобувачі освіти!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Новими будуть і наші з вами правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

1. Рух по території, коридорах, вхід у заклад освіти буде можливий лише у  захисній масці або респіраторі. Просимо забезпечити ваших дітей захисними масками з розрахунку 1 маска на 3 години та герметичними пакетами для їх зберігання (zip-пакет чи папка на кнопці). Для використаних одноразових масок в закладі будуть наявні спеціальні урни.

2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини з початку навчального року суворо заборонено відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 22.08.2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641, листа МОН від 05.08.2020 р. № 1/9-420, Тимчасового порядку організації освітнього процесу в Херсонській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи та час входу. Більш детальну інформацію повідомлять класні керівники.

3. При вході в заклад або клас всім слід попередньо обробити руки антисептиками. Місця для обробки рук знаходитимуться у кожному кабінеті, спортивній залі, їдальні. Просимо вас, батьки, навчати дітей правильному користуванню в закладі освіти індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров’я.

4. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання, за відсутності батьків, здобувачів освіти тимчасово ізолюватимуть в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимуть батьків чи інших законних представників та прийматиметься узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитєм чи кашлем.

5.   Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на   деякі предмети (поділ на групи).

6.   Організація питного режиму в закладі освіти зазнає змін. Просимо забезпечити явку   ваших дітей обов’язково зі своєю пляшечкою води.

7. Організація мультипрофільного харчування за типом «шведського столу» та шляхом      самообслуговування на період карантину не дозволяється. Їдальня буде працювати лише    за попередніми замовленнями, за окремим графіком для кожної паралелі.

Дякуємо за розуміння!!!

ОРГАНІЗАЦІЯ  ОСВІТНЬОГО  ПРОЦЕСУ

1. Обмеження проведення масових заходів в закритих приміщеннях (окрім необхідних для функціонування закладу — проведення педагогічних рад, нарад при директорові, загальних зборів трудового колективу, тощо).
  2. На вході до всіх приміщень закладу встановлено місця для обробки рук антисептичними засобами. Ці місця позначені яскравим вказівником.
  1.  Початок занять розпочинається відповідно до затвердженого графіку.
  2. Захисні маски не використовуються під час проведення занять у навчальних приміщеннях.
  3. Під час пересування приміщеннями закладу на перервах використання захисних масок або респіраторів є обов’язковим як для здобувачів освіті так і для персоналу закладу.
  4. Пересування приміщеннями закладу здійснюється відповідно до розроблених маршрутів та спеціальних позначок  з метою запобіганню утворення скупчень учасниками освітнього процесу.
  5. Доступ батьків та сторонніх осіб до зкладу забороняється, окрім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
  6. Санітарні кімнати обладнані рідким милом та паперовими рушниками. Використання багаторазових рушників заборонено.
  7. Після кожного навчального заняття проводиться провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.
  8. Після проведення занять у кінці робочого дня здійснюється прибирання, очищення та дезінфекція приміщень та поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил.
  9. На кожному поверсі розміщено спеціальні контейнери для використаних масок та рукавичок.
  10. Перевага надається заняттям на свіжому повітрю.
  11. Проводити навчання учнів гігієні рук, етикету кашлю. Для молодших дітей рекомендовано розробити план занять в ігровій̆ формі.
  12. Медичній сестрі проводити пропаганду вакцинації̈, а також бесіди з батьками (у разі відмови вакцинувати учнів, які не мають медичних протипоказань).
  13. Усім учасникам освітнього процесу необхідно дотримуватися фізичної дистанції.
  14. Усі працівники закладу повинні мати засоби індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи на 5 робочих днів. Перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.