Благодійна акція "Яблучко"

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги , але і внутрішньою потребою кожної людини .

З 9 по 17 листопада в нашій школі проходила благодійна акція «Яблучко» зі збору фруктів для дітей пільгових категорій та людей , що потребують уваги та допомоги. Волонтерським загоном нашої школи «Добре серце» до дитячого інтернат-садка №29 Дніпровського району м.Херсона було передано 45 кілограмів яблук, 7 кілограмів апельсинів, 5 кілограмів бананів; до КНП «Херсонського обласного Будинку дитини» ХОР передано 40 кілограмів яблук та 5 кілограмів груш; до Районної ради ветеранів Дніпровського району м.Херсона передано 10 кілограмів яблук ; до служби у справах дітей Дніпровського району м.Херсона - 90 кілограмів яблук, які згодом працівниками служби були передані дітям - сиротам та позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим та сім’ям , які опинилися в складних життєвих обставинах.

Велика вдячність висловлюється учням, батькам , вчителям за активну участь та небайдуже ставлення до тих, хто цього потребує!

Поспішаймо творити добро!