1 вересня 2018 року

1 вересня 2018 року школа 53 наповнилась білими бантами, різнокольоровими  букетами, яскравими кульками  і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань .Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для   105 першокласників, які переступили поріг нашої розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька,

А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019 року.

Багато гостей завітало цього дня до загальноосвітньої школи №53, це депутаты Херсонськоі міськоі ради Ложичев О. В. та Матусевич О. С. Вітальні слова та найкращі побажання адресувалися насамперед учням нашої гарної школи. Пісенні  та танцювальні виступи дітей прикрасили урочисту лінійку.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Малюки декламували вірші, випускники вітали першокласників зі святом, злітали у небо кольорові кульки з побажаннями миру та добробуту.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!