ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Шановний абітурієнте!

ВІТАЄМО!!!
19.10.2018

Вітаємо переможців І етапу( шкільного) та переможців ІІ (міського ) турів обласного інтелектуального турніру « Ігри патріотів Херсонщини».

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року
18.10.2018

Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Згідно з документом, основна сесія тестування розпочнеться

21 травня тестуванням з математики.

Поезія — це завжди політ фантазії.
18.10.2018

Поезія — це завжди політ фантазії, творчої думки, пошук тих засобів мови, що здатні торкнутися струн душі людини, саме тому учні 53 школи завжди приймають участь у всіх літературних конкурсах нашого міста .Сьогодні ми пишаємося переможцями конкурсу « Лунай, прекрасна наша мова» учнем 5-Б класу Арнаут Олександром та учнем 5-А класу Прокопенко   Олександром в номінації «Авторський вірш»  , а також лауреатами Болдиревою  Ариною, Бутенко Олександ

В День свята Покрови і День козацтва ми відзначаємо День захисника України.
12.10.2018

В День свята Покрови і День козацтва  ми відзначаємо День захисника України. Козацьке лицарське завзяття, силу духу зберегли сучасні українці, оберігаючи рідну землю.

Стартує екологічна акція «Дуби Шевченка єднають Україну"
10.10.2018

6 жовтня 2018 року в Україні стартувала Національна екологічна акція "Дуби Шевченка єднають Україну".Волонтери та школярі зібрали нові жолуді на насіння в селі Будище, де до цього часу збереглося три унікальні 800-річчні дуба, які бачив

Обережно - ГРИБИ!

Всесвітній День тварин.
07.10.2018

4 жовтня в нашій школі святкували Всесвітній День тварин. Ця дата була обрана з тієї причини, що цей день відомий як день пам'яті про католицького святого Франциска Ассизського, який вважається покровителем тварин.

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у ЗОШ 53
03.10.2018

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні, це також і День ветерана.

«Увага! Діти на дорогах!»
24.09.2018

Здоров’я й життя наших дітей – найвища цінність на землі. З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму у загальноосвітній школі 53 проводиться місячник «Увага! Діти на дорогах!». 10.09.2018 р в школі 53 разом з інспекторами УПП відбувся виховний  захід  « Безпечна дорога до школи» для школярів 3а, 4в , 5а,б класів. Під час зустрічі інспектори нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі та про основні дорожні знаки.