День толерантності
14.11.2018

16 листопада в світі відзначається міжнародний День толерантності. Чи важливо сьогодні бути толерантними? З таким питанням у всіх класах пройшли виховні години та цікаві заходи.

УВАГА.
13.11.2018

УВАГА. Наказ про скорочення навчальних занять.
12.11.2018
День української писемності та мови
09.11.2018

9 листопада у ЗОШ №53 відзначали День української писемності та мови. За православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

У цей день учні 1-11 класів узяли участь у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, який проводиться щорічно й має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді.

Вітаємо переможців в творчому міському конкурсі
09.11.2018

Вітаємо переможця!
07.11.2018

І ось нарешті- довгоочікуваний результат міського конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля -Україна».

Прокопенко Олександр(5-А, номінація «Авторський вірш» посів I місце!

ХЕРСОНСЬКА ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
07.11.2018

ХЕРСОНСЬКА

ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ

та її структурні підрозділи:

Морський коледж,

Професійно-морський ліцей

запрошують випускників та їх батьків

Відкриття спортивного майданчику на території Херсонської загальноосвітньої школи № 53 Херсонської міської ради
05.11.2018

5 листопада  на території Херсонської загальноосвітньої школи № 53 Херсонської міської ради  відбулося  урочисте відкриття  нового надсучасного  спортивного майданчику із штучним покриттям, де встановлено не лише традиційне спортивне знаряддя, а й силові тренажери, міні - футбольне поле та ігровий майданчик, всі ці споруди спрямовані на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед учнів школи та населення мешканців нашого міста.

Співпраця з ХДАУ
03.11.2018

З 29 жовтня по 2 листопада в Херсоні працювала Школа кулінарної майстерності для дітей в ХДАУ.

Три хлопця нашоі школи ,учні 7-А класу Гантух Ілля, Трубін Микита, Голубченко Олександр відвідали цю школу та з великим задоволенням  познайомилися

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ