Зробимо світ краще!
20.04.2018

Учні 5-В класу проявили ініціативу та  вирішили під час місячника екологічного виховання допомогти прибрати сміття на території школи, батьки з радістю підтримали їх ініціативу та придбали дітям одноразові перчатки.Творимо світ краще!

Результаты конкурса по информатике Бобер.
17.04.2018

Состоялся международный конкурс по информатике Бобер. В конкурсе приняло участие 79 человек, из них высокий уровень знаний показали 22 ученика, достаточный-23. Поздравляем победителей и участников конкурса, желаем дальнейших побед!

Місячник екологічного виховання
16.04.2018

«Пам’ятайте:те,яким буде світ завтра, залежить від вашх дій сьогодні!Неси добро у світ природи!»-саме під таким гаслом продовжується місячник єкологіі в школі 53.Екологічні акціі,трудовий десант,участь у літературному конкурсі «Лірика туристичними стежками», створення лепбуків,перегляд презентацій і відеороликів,виховні години, цікаві зустрічі з представниками захисту природних ресурсів, турніри знавців природи, тренінги, 1 місце в районному конкурсі ерудитів збірної шкільноі команди 4 класів, збір використаних батарейок,виступ шкільної агітбригади «...

«Окрилені танцем»
13.04.2018

Вітаємо ученицю школи 53 Макогон Олександру з I місцем у конкурсі юних балетмейстеров «Окрилені танцем»! Бажаємо великих ідей, високих цілей і впевнених прагнень, підтримки рідних і вірних друзів, оптимістичного настрою і світлого щастя.Велика вдячність керівнику гуртка “Ассоль» Патрушевій Олені Семенівні

«Міс весна-2018»
12.04.2018

11.04.2018 року в школі 53 відбулося свято краси,граціі та натхення «Міс весна-2018».Це свято спрямоване виховувати культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність. Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу «Міс-Весна 2018».

11.04.2018

Херсонський державний аграрний університет запрошує учнів-випускників  закладів загальної середньої освіти міста на День відкритих дверей, який відбудеться 19 квітня 2018 року о 13.00

Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.
04.04.2018

Вітаємо переможців міського конкурсу «Мова моя, калинова»
03.04.2018

Поздоровляємо учнів школи 53- переможців міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя, калинова» !Серед 13 учасників - три призових місця! 1 місце- Арнаут Олександр(4-Б клас),2 місце-Прокопенко Олександр(4-А клас),3 місце- Мильникова Вікторія(8-А клас).Бажаємо всім учасникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах!

У Херсоні перевірятимуть систему централізованого оповіщення
26.03.2018

Бер. 23 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

"Вода - диво природи»
22.03.2018

21 березня напередодні Всесвітннього дня водних ресурсів у 53 школі в 4-Б класі проведен провідним фахівцем з екологічноі освіти Імпріч Т.В (Національний природний парк «Нижньодніпровський» )виховний захід на тему: "Вода - диво природи».

Основною причиною святкування в цей день є швидке зменшення запасів питної води, а основною метою проведення Всесвітнього дня води було інформування школярів про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів для розвитку суспільства.