Благодійна акція "Яблучко"
25.11.2020

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги , але і внутрішньою потребою кожної людини .

"Осінь рідного міста"
23.11.2020

Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх гро­мадян держави, ми маємо їм прищепити глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої батьків­щини — рідного міста. Важливо, щоб діти усвідомили, що вони не просто споживачі багатств рідної землі, а її творці, захисники.

Вітаємо переможців міського конкурсу авторів віршованої поезії "Моє місто любов'ю загріте"
23.11.2020

12 листопада 2020 року на базі міської бібліотеки №5 відбулось підведення підсумків міського відкритого конкурсу «Моє місто любов’ю зігріте-2020», де учень 2-Б класу , Шаповалов Лев та учениця 5-А класу, Борісова Маргарита були нагороджені грамотами переможців .

"Лунай, прекрасна наша мова!"
18.11.2020

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

УВАГА.
12.11.2020

Школа готова до прийому тепла. Чекаємо постачання теплоносія від теплопостачальника АТ "Херсонська ТЕЦ"

"Вітаємо переможців Чемпіонату знавців пожежної справи"
02.11.2020

5 жовтня 2020 року відбувся Чемпіонат знавців пожежної справи серед членів дружин юних пожежних, де збірна команди 6-7 класів нашої школи здобула перемогу 1/4 чемпіонату . До Школи безпеки завітали представники Дніпровського РВ м. Херсона майор служби цивільного захисту Дмитро Малюжець та капітан служби Юлія Яцкович.

"Вітаємо з перемогою у міському конкурсі "Молодь за безпеку дорожнього руху"
02.11.2020

22 жовтня в актовому залі Херсонського Центру Позашкільної Роботи відбулось урочисте підведення підсумків міського конкурсу фоторобіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» , де редакційна колегія шкільного парламенту «СТАРК» була нагороджена грамотою за почесне ІІ місце.

ІІІ Всеукраїнський урок доброти ,гуманне та відповідальне ставлення до тварин
02.11.2020

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Саме тому одним із важливих завдань педагогіки сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального став­лення до природи і, зокрема до тварин.

Увага!Щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.
19.10.2020

З понеділка Херсон — у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки
16.10.2020

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідемічне зонування України. Воно почне діяти з 19 жовтня. Херсон цього разу потрапив до «помаранчевої» зони небезпеки.