Тиждень права
12.12.2017

В школі № 53 І – ІІІ ступенів Херсонської міської ради протягом тижня з 04. 12 по 08. 12. 2017 р проводився тиждень правових знань, присвячений Всесвітньому дню прав людини. В цей день - 10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Всесвітню декларацію прав людини та рішення щорічно святкувати День прав людини починаючі з 4 грудня 1950 року.

На варті Вітчизни «Гей,ви, хлопці»
11.12.2017

6 грудня у календарі позначено як День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день усіх чоловіків, хлопців. Сьогодні наші хлопці 9 класів , майбутні захисники вітчизни, довели що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України.

Вони готуватися: загартовуватися, займатися спортом. Їх чекали цікаві змагання ,які продемонстрували сильний характер, ерудицію та найкращі фізичні якості. Усі присутні побачили, що наші хлопці гідні наших предків – запорозьких козаків.

Фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва»
11.12.2017

З першими днями зими у Херсоні розпочався ХІ міський фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва» (згідно Наказу управління освіти Херсонської міської ради від 08.11.2017 № 266-Т «Про організацію проведення ХІ міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва» у 2017/2018 навчальному році» 04 – 06 грудня 2017 року були проведені відбіркові тури фестивалю серед закладів загальної середньої освіти)        Фестиваль організовується традиційно, на виконання «Міської програми культурно-масових, мистецьких заходів і...

Благодійна акція «Яблучко»
04.12.2017

У Херсонській загальноосвітній школі I-III ступенів № 53 традиційно пройшла благодійна акція "Яблучко". Під час акції учнями та батьками було зібрано 100 кілограм яблук, діти ,також приносили мандарини , груші, цукерки, печиво. 1 грудня 2017 року учні школи передали смачні та соковиті фрукти: яблука, груші, мандарини дітям до Херсонського обласного будинку малятки.

Щиро дякуємо всім дітям, батькам, педагогам за активну участь у акції. Сподіваємося, що з маленьких краплинок добра виросте велика ріка милосердя та любові.

Акція «16 днів проти насильства» набирає обертів.
04.12.2017

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства».

БЕЗКОШТОВНІ "ГАРЯЧІ" ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ
03.12.2017

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу.

Робота "гарячої лінії"

• організація роботи Національних „гарячих ліній” з питань запобігання торгівлі людьми, запобігання насильству та захисту прав дітей;

ВІДКРИТИЙ УРОК ФУТБОЛУ
03.12.2017

Завдяки підтримки депутата Херсонської міської ради Олександра Ложичева вже вдругий раз  в відремонтованій спортивій залі школи пройшов відкритий урок футболу від МФК "Кристал" (Херсон) для учнів 5х та 6х класів.

Дякуємо за участь футболістам та тренеру футбольного клубу за їх вклад в розвиток футболу і спорту серед дітей і молоді Херсону. Під час уроку акцент було зроблено на проведення міні-турніру між чотирма командами, якому передували невелкі етафети.

Співпрацюємо з ПриватБанком
27.11.2017

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Фінансова грамотність – це знання, розуміння, навички та впевненість, які дають змогу людині приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.

Профорієнтаційна робота в школі
27.11.2017

Якщо людина не знає, до якої гавані вона прямує, для неї жоден

вітер не буде попутним. Сенека

Лінійка-реквієм
24.11.2017

24 листопада в фойє школи №53 відбулася лінейка-реквім на вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933рр. в Україні, під час якої учні розкрили масштаби сталінській злочинній політиці напередодні і під час геноциду українського народу. Учні школи № 53 зберігають і глибоко вшановують нащадків тих невинно загиблих людей.