Співпраця з бібліотекою ім.Дніпровоі Чайки
23.01.2019

До проведення святкових заходів долучились працівники ХОБД  ім. Дніпровоі Чайки.

Профорієнтаційна робота в школі – найефективніший спосіб ознайомити дітей зі світом професій
23.01.2019

В ЗОШ  №53 ведеться кропітка система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії ,тому завдання профорієнтаційної  роботи полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення

Відзначення Дня Соборності в ЗОШ №53
22.01.2019

У  вівторок , 22 січня, у стінах  Херсонськоі  загальноосвітньої школи №53 відбулися  тематичні заходи, виховні години « Єднання заради незалежності», спрямовані на

УВАГА.
22.01.2019

Почни свій день з обіймів!
21.01.2019

Відомо, що молодь - це одна з найбільш прогресивних верств нашого суспільства, це дуже  потужна сила,повна несподіваних рішень і універсальна у багатьох своїх проявах.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!
15.01.2019

Юне покоління заведено називати "майбутнім країни", але це "майбутнє" гостро потребує уваги вже зараз.Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Християнський фестиваль Острів Різдва
15.01.2019

І знов Різдво! Одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки. Різдво – це улюблене свято, до якого готуємось завжди радісно та натхненно.

Новорічна програма «Щедрий вечір, добрий вечір»
15.01.2019

14 січня 2019 року колектив учнів 4-В класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради виступив з вітальною новорічною програмою, заснованою на народних українських  традиціях,  "Щедрий вечір, добрий вечір".

Вихованці продемонстрували традиційні обряди щедрування та колядування, вітали учнів і вчителів з новорічними та різдвяними святами.

Відродимо разом чудові Українські традиції!
15.01.2019

Різдво в Україні та свято Василя  завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у школярів 53 школи - це співати колядки та щедрівки і отримувати за них подарунки.

Розділити радість свята до святково прикрашеного фойє школи  прийшли  батьки учнів, родичі, учителі.

Чудовий спів, яскраві костюми, музичний супровід та театралізовані дійства створило надзвичайно теплу атмосферу, яка усім надовго запам’ятається.

Пробне ЗНО-2019
08.01.2019