На Херсонщині 26 листопада проходив фінал конкурсу "Я - майбутнє Херсонщини"
07.12.2018

Поздоровляємо керівника коллектива Dance Club ACTIVE Гвоздецьку А.Є.та її вихованців з перемогою!

Відвідування телерадіокомпанії учнями 4-В класу
07.12.2018

З метою професійного спрямування підростаючого покоління, розширення світогляду школярів та їх уявлення про світ професій 6 грудня учні 4-В класу ЗОШ N53 здійснили незабутню екскурсію до Херсонської обласної телерадіокомпанії.

День Збройних сил України в школі 53
06.12.2018

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України, педагоги нашої школи не оминули увагою  цю дату, виховуючи учнівську молодь у патріотичному дусі, ними було проведено виховні години

Вчимо Правила дорожнього руху!
05.12.2018

1-А клас  вчить  Правила дорожнього руху, ознайомлюється зі знаками, розміткою на дорогах, з ситуаціями, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.А те, що проходить яскраво, весело, радісно — запам’ятовується на все життя!!!

Участь учнів школи 53 у третьому Марафоні « Милосердя та Єдності»
05.12.2018

Сьогодні  4 грудня учні 6-А кл, 9-Б кл. школи 53 прийняли участь у Третьому Марафоні «Милосердя та Єдності", присвяченому Міжнародному дню людей з інвалідністю та Дню прав людини стартувавши під гаслом "РІЗНІ РІВНІ  РАЗОМ!"

Вітаємо наших маленьких вогнеборців.
01.12.2018

Вітаємо наших маленьких вогнеборців, учнів 1-А класу (класний керівник Прокоф‘єва Тетяна Миколаївна) з перемогою в конкурсі «Пожежний експрес» ,у номінації « Молоде покоління за  Пожежну безпеку».

Профорієнтаційна робота – крок у світ професій.
28.11.2018

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Свято осені, квітів і краси у 1-В класі
25.11.2018

23 листопада чаклунку осінь возвеличували та восхваляли з цікавою концертною програмою учні 1-В класу( кл.керівник - Крушинська О.В.) .

Усі сценки були пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором - все це і створило святкову атмосферу, дійсно, свято вдалося на славу!

Уміння бачити красу!
25.11.2018

20 листопада у 2-В класі (класний керівник Брага Ю.Ю.) відбулася виставка осінніх композицій та екібан ''Начаклувала осінь-чарівниця''. Учні разом з батьками підготували різноманітні казкові композиції з природного матеріалу. Кожна робота вирізняється з-поміж інших власною індивідуальністю, креативністю та яскравістю задумки.

Захід-реквієм в 8-А класі «Не загаси свічу».
21.11.2018

20 листопада  відбувся захід – реквієм «Не загаси свічу»,  який підготували учні 8-А класу разом із класним керівником Кошечкіною Л.М.