ІІ Міжнародний урок доброти
12.10.2021

Виховання доброти і відповідального ставлення до усього живого. Це одне з щонайперших завдань педагогіки. Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді. Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до песиків та котиків? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами?

ДеньВишиванки53
21.05.2021

20 травня 2021 року в нашій школі учні та вчителі відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

ЮНГА - 2021
11.05.2021

ХЕРСОНСЬКИЙ  МІСЬКИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ «ЮНГА»

Херсонської міської ради

Дитинство - найкращий час для формування  звички «бути здоровим!».Дитячий табір « Юнга» запрошує  цього літа на  відпочинок, де  кожна дитина  знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження!

"Свято для любих матусь!"
11.05.2021

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

"Ми пам'ятаємо!"
11.05.2021

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій Світовій Війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в усіх класах проведені години спілкування, присвячені перемозі над нацизмом.

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики “Бобер”
22.04.2021

Восени, 2020 року  учні початкових класів нашої школи взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправ

«Школа молодого політика. Бюджет участі міста на практиці».
21.04.2021

Міжнародний республіканський інститут в Україні запрошує школярів та студентів до участі у програмі «Школа молодого політика. Бюджет участі міста на практиці». Ви зможете дізнатись, як отримати кошти з місцевого бюджету для реалізації вашої ідеї.

ВЕСНА НАДІЙ з ХНТУ! Шановні абітурієнти 2021 року!
08.04.2021

Херсонський національний технічний університет запрошує учнів 9,10, 11х класів, їхніх батьків та всіх зацікавлених на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, що відбудеться 15 КВІТНЯ 2021 р.  О 15-00 В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ.

Ви зможете взяти участь у віртуальному турі «Візитна картка ХНТУ» - побачити лекційні аудиторії, наукові лабораторії, музеї і виставкові зали, студентські коворкинги, студмістечко  та багато цікавого.

Вітаємо!!!
23.03.2021

Підведені підсумки Міжнародного онлайн фестивалю «Art Jewelry Festival», що проходив у Румунії за участю кращих майстрів бісероплетіння.

"Волонтером бути круто!"
19.03.2021

15 березня 2021 року в нашій школі відбулося засідання Школи лідера Херсонського Центру позашкільної роботи (керівники – Світлана Адвокатова, Ірина Нурулліна) – навчання лідерів – здобувачів освіти 7-8 класів шкільного парламенту «СТАРК» (педагог-організатор – Ірина Фомін).