Увага!Щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.
19.10.2020

З понеділка Херсон — у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки
16.10.2020

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила епідемічне зонування України. Воно почне діяти з 19 жовтня. Херсон цього разу потрапив до «помаранчевої» зони небезпеки.

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ І ВЧИТЕЛІ! ЗМІНЕНО ТЕРМІНИ ОСІННІХ КАНІКУЛ
07.10.2020

УВАГА.
05.10.2020

З 1 жовтня в Україні оновили поділ на карантинні зони. Відповідне рішення прийняла державна комісія з питань ТЕБ та НС. Нове зонування почне діяти з 5 жовтня.

"Ми за мир у всьому світі"
05.10.2020

Мир у рідній Україні — це най заповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано,як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для України, усі бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України.

"Вітаємо з перемогою!"
05.10.2020

Вітаємо переможців конкурсу творчих робіт та відеороликів «НІ-тютюнокурінню» присвяченому Всесвітньому дню без тютюну :
• ученицю 3-А класу, Плохенко Марину;
• учня 3-А класу, Фішиненка Владислава;
• ученицю 5-Б класу , Близнюк Ніколь;
• учня 5-Б класу, Кривобоченка Артема;

"Від серця до серця"
05.10.2020

Людина створена для добра, вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною. У шкільному віці формуються основи духовності людини: Добро, Любов, Милосердя.

Вітаємо!!!
01.10.2020

30 вересня у Херсонській обласній  бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбувся обласний дитячий фестиваль « Ігри патріотів Херсонщини».

Турнір – це змагання юних патріотів на краще знання свого рідного краю, його історії.

Ключовою подією фестивалю була святкова церемонія нагородження переможців у трьох вікових групах учасників турніру дипломами й пам’ятними подарунками. Серед учасників – херсонців перемогу здобула учениця 5-Б класу Аліфанова Вікторія, яка в районному турі отримала І місце, а в обласному –ІІ місце.

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого
01.10.2020

Міністерством освіти і науки затверджений Календарний план

підготовки та проведення ЗНО 2021 року.

Згідно з документом, реєстрація учасників зовнішнього незалежного

оцінювання триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року учасники тестування отримають запрошення-

перепустки, у яких буде зазначено час і місце проведення зовнішнього

оцінювання.

НОВА ФОРМА ПЕРЕБУВАННЯ УЧНІВ У ЗАКЛАДІ З УРАХУВАННЯМ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ