Розумний школяр – гарний студент!
24.01.2022

Розпочався другий сезон (січень - березень 2022) другого шахового року (2021/22) "Всеукраїнської шкільної шахової ліги".

День Святого Миколая
22.12.2021

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

Виставка новорічних композицій "Зимова казка"
15.12.2021

7 грудня 2021 року в школі традиційно пройшла виставка новорічних композицій «Зимова казка». Кожна робота вражала своєю оригінальністю і технікою виконання, та вкотре підтвердили , що фантазія наших дітей є безмежною.

16 днів проти насилля
15.12.2021

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно в нашій школі проводяться виховні години, тренінги, перегляди фільмів, виставки малюнків та плакатів у рамках акції «16 днів проти насильства».

Конференція школярів-волонтерів "Серце віддаю людям"
10.12.2021

6 грудня 2021 року в залі Дніпровської районної у місті Херсоні ради відбулась традиційна підсумкова конференція школярів - волонтерів «Серце віддаю людям».

Благодійна акція "Яблучко"
10.12.2021

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги , але і внутрішньою потребою кожної людини .

#ДОПОМОЖИ_ЛАПІ
07.12.2021

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до безпритульних тварин. Надихнувшись , уроками доброти , щодо гуманного та відповідального ставлення до тварин, лідери учнівського самоврядування вирішили організувати та провести благодійну акцію #Допоможи_лапі , по збору кормів для безпритульних тварин .

"Свято осені"
03.12.2021

Осінь — одна з найкращих пір року. А осіннє дійство - це справжня казка. І таку казку нам приготували учні 1-А, 1-Б, 1-В та 3-В класів.

Майстер - клас «Інноваційні технології в машинобудуванні, 3-D проектування».
03.12.2021

В рамках профорієнтаційного тижня фахівцями приймальної комісії коледжу спільно з викладачами механічного відділення (Свириденко О.В., Зіменс Ю.В.

Міжнародний день толерантності
03.12.2021

Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі.