Вітаємо з перемогою!
20.03.2019

Усіх, хто небайдужий до театрального мистецтва, зібрав у залі « Золотого ключика» районный фестиваль «Хай буде аншлаг», який традиційно проходить з метою активізації творчої діяльності шкільних театральних  колективів ,розвитку театрального мистецтва й підвищення його ролі у формуванні естетичних учнівських смаків .

Вітаємо переможця в міському конкурсі « Херсонщина пам‘ятає»
19.03.2019

Наша школа пишається талановитими учнями. Щоб досягти високих успіхів, потрібно багато читати, наполегливо працювати над собою, зустрічатися з цікавими людьми, приймати активну участь у житті школи, класу, міста та займатися улюбленою справою.

Вітаємо сім‘ю Дмитруків з II місцем у спортивному міському конкурсі « Тато, мама,я - спортивна сім‘я».
18.03.2019

16 березня у  залі  спортивної школи 5 відбулася традиційна сімейна спартакіада «Тато, мама,я - спортивна сім‘я».

Участь в міському конкурсі туристів-санітарів.
18.03.2019

Команда 8-В класа « SOS» 14 березня прийняла участь у .міському конкурсі юних  туристів- санітарів за програмою туристів - початківців. Учні  надавали першу допомогу при переломах та вивіхах, транспортували потерпілого, зустрічалися з небезпекою на природі. Бажаємо нашим учням перемоги !

Відвідування драматичного театру учнів 3-4 класів.
14.03.2019

Дійсно ,дружба це велика сила, в цьому ще раз переконалися школярі 3-4 класів, відвідавши в драматичному театрі спектакль « Сюрприз».Пригоди мавпочки, равлика, крокодилу та тигреня допомогли дітям зрозуміти, що саме дружба наповнює життя радістю, світлом та щастям!

« Пам'ятаймо ціну перемоги!»
13.03.2019

13 березня у ЗОШ № 53 пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників.

Вітаємо!!!

Переможець та учасники конкурсу " Книгоманія -2019"

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції.

Діти – наше майбутнє, а їх правове виховання – запорука свідомого суспільства

До ЗОШ53 5 березня в 7-9 класи завітали шкільні офіцери поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області Грибко В‘ячеслав Володимирович та Луняка Ірина Олександрівна.

Вивчаємо народні традиції.

Зима з весною зустрічається, сонце весні посміхається !

Ось і почалась довгоочікувана неділя Масляної. Сьогодні учні 3-А класу потрапили у світ українських традицій, народних гулянь, веселих забав та  ласощів.

Подорож країною Добра в 1-Б класі
04.03.2019

28 лютого в 1-Б клас відбувся виховний захід-уявна подорож до Країни Доброти , яка залишила у пам′яті дітей яскраві враження, позитивні емоції, цікаві зустрічі, нелегкі випробування, різноманітні завдання.