Всі події за день

Всі статті за 09 листопада 2018

« Корисні звички – твої сестрички»

8 листопада до учнів 1-х класів завітала з цікавою інтерактивною грою  « Корисні звички – твої сестрички» Ліпкіна О.Г., головний бібліотекар ХОБД.  Діти дружними командами залюбки занурилися в книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на запитання, розширили свій світогляд.

«Українська мова – мова єднання»

На протязі тижня з нагоди Дня української писемності і мови вчителі школи  та класні керівники провели низку тематичних заходів.

 

День української писемності та мови

   9 листопада у ЗОШ №53 відзначали День української писемності та мови. За православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

  У цей день учні 1-11 класів узяли участь у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, який проводиться щорічно й має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді.

Вітаємо переможців в творчому міському конкурсі

 

Вітаємо переможців в творчому міському конкурсі

Учні нашої школи долучилися до участі у творчому конкурсі «Поліцейських» коміксів/малюнків/віршів, який був організований проектом «Моя Безпечна Дорога Додому» БФ «Майбутнє Херсонщини».  Всього було отримано 455 робіт з міста Херсон та Херсонської області , журі обрали 32 найкращих  у кожній з номінацій.