Всі події за день

Всі статті за 12 лютого 2018

Фактор- детектор

« Правда чи ні!»- фактор – детектор. Учні 10-А класу дізналися, як відрізняти фейкову інформацію від правдивості. ( спільно з ХОБД, ВІП ,Асточак В.Б.)

Безпека в інтернеті

Асточак В.Б.в.о.зав.ВІП ХОБД ім.. Дніпрової Чайки провела в 4-А класі масовий захід « Пригода у контекті ввічливості». Учні в ігровій формі дізналися про спілкування в чаті, правила спілкування ,про нетикет. Діти були дуже активні.

Гра - мандрівка

   З учнями 1-А, 1-Б, 2-А та 2-Б класами представником ХОБД Ліпкіною О.Г.була проведена інтерактивна гра – мандрівка « Український літературний причал».

   Метою цього заходу було збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні казки та називати їх, знати головних героїв та предмети про які йде мова в казці, уміти визначати з якої казки той чи інший предмет, ; створити атмосферу радості, насолоди від творчості, поповнити знання учнів про тематику казок.

Безпека в Інтернеті

Година спілкування пройшла в 1 –А класі « Безпека в Інтернеті» Метою цього заходу було: познайомити дітей з Інтернетом, правилами користування ним, небезпекою, яка чекає нас під час користування Інтернетом; сприяти розвитку допитливості, пізнавальної активності учнів.